Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show vystrelila na najlepší share roka! Joj nevyšiel strihák, po čase jej vyhrali Noviny

Hudobná šou Markízy má za sebou jedno z najsilnejších vydaní vôbec.

Joj už túto stredu po pol deviatej nedosiahla so strihákom z jej pôvodnej tvorby ani na svoj priemer, čo pomohlo konkurenčnej Chart Show. Tá si značne medzitýždenne polepšila, keď si ju podľa našich informácií zaplo 10,9 % divákov, pričom podiel vyskočil až na 33,9 %. Podobné podiely uhrával pred tým Talent. Bez započítania sledovanosti bola hudobná šou o pár desatín nižšie, stále však dosiahla najsilnejší share tohto roka vrátane jarných epizód. Najsledovanejším dielom roka je vydanie z 1. apríla, ktoré sledovalo až 11,4 % divákov.

Rebríček uteletených momentov z kontroverzných reality šou Joj Naj, naj, naj sa podielovo dostal len pod 13 %. Výrazne už prepadla s ďalším programom, keď repríza Neuveriteľné svetové talenty šla len cez deviatku a sitkom Svet podľa Evelyn dokonca pod túto hranicu. Kredenc na Markíze už len lízal priemer stanice s podielom pod 23 %. Liga majstrov sa na Jednotke hýbala okolo 10 % v komerčnej cieľovke.

Joj si slabú pozíciu s hlavným programom vynahradila s predchádzajúcim programom. Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja jej aj po kontroverziách stúpla, keď šla pod sedem ratingov a v podieli cez 28 %. Susedské prípady sa dostali len cez 17 %. Po čase sa Joj vyšvihli Noviny s podielom takmer 28 %, pričom na slabý deň narazili Televízne noviny s podielom pod 27 %. Noviny Joj boli dvojkou dňa po Chart Show.

Na menších staniciach najprv vyskočili Profesionáli s podielom až 8 %, následne bola vo vedení Doma s Mentalistom pri podieli cez 6 %. Serpentíny na Dajto uhrali päťku, Vikingovia na Plus sa hýbali okolo 4 %. Wau s Vierkou Castle uhrala trojku, so CSI Miami šla nad 2 %.

Čítať viac...
Nahor