Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show vysoké čísla neudržala, Hotel ju už túto stredu dotiahol! Po štarte neklesá

Medzi menšími stanicami medzi sebou naďalej bojujú Doma s Wau.

Chart Show sa vrátila k svojim priemerom. Kým minulý týždeň ju vyšvihlo kolo seriálových hitov aj s účasťou populárnych Oteckov, túto stredu už hudobná šou padla o viac ako dva ratingy nad 6 % s podielom cez 20 %. Joj bola so svojou minisériou Hotel už túto stredu v čase vysielania na úrovni Markízy, seriál si malo pozrieť pod 6 % divákov s podielom cez 17 %. Hotel tak od slabého štartu neklesá, túto stredu dokonca mierne porástol. Dlhšia Chart Show nabrala tento týždeň s koncom Hotela aj časť jeho divákov, v druhej polovici sa už totižto prekrývala s Vlkmi, ktorí mali ísť len okolo desiatky. Až neskôr mali rásť nad štrnásť percent a boli dokonca lídrom. Jednotka odvysielala priamy prenos štvrťfinále Ligy majstrov, v komerčnej cieľovke sa hýbala na podieloch okolo a nad 9 %.

Z menších staníc telenovela Nikdy ťa neopustím uhrala na Doma podiely pod 5 a 6 %, kriminálky Wau sa mali hýbať postupne pod 4, 5 a až 7 %. Hulk na Dajto sa hýbal okolo štvorky, podobne na tom bol Detektív Dee a záhada tajomného ohňa na Plus.

Podvečer Oteckovia ratingovo skáču, po vôbec svojom najnižšom výkone z pondelka pri ratingu pod 8 % vystrelili v utorok nad 11 %, no v stredu už klesli o približne dva body nad 9 %. Podvečerné programy ovplyvňuje teplé počasie a menší počet divákov pri obrazovke, potvrdil to podiel Oteckov, ktorý sa dostal až pod 43 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja šla iba cez 12 %. Televízne noviny mali atakovať 30 %, Noviny uhrať 20 %. Opäť však vyhrali v celkovom publiku, kde si ich malo pozrieť takmer 485-tisíc divákov, TN-ky sa dostali cez hranicu 475-tisíc. Najsledovanejším programom celého dňa sa stalo Najlepšie počasie, v komerčnej cieľovke vyhrali stredu Oteckovia.

 

Čítať viac...
Nahor