Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show u susedov nepomohol ani Gott, opäť neuspela! Budú môcť českú Tvoju tvár sledovať aj Slováci?

Nova chcela túto jar obsadiť sobotné večery vlastnou Chart Show, prvá časť sa s úspechom nestretla.

Chart Show sa v Česku nedarí. Nova už v roku 2014 predstavila tento formát vo federálnej verzii s Markízou, no s úspechom sa stretol iba u slovenských divákov. Po vyše dvoch rokoch sa Nova rozhodla skúsiť to s hudobnou šou opäť, pričom v štúdiu Markízy vyrobila vlastnú verziu s identickou dramaturgiou, akú poznáme z našich obrazoviek.

Chart Show však ani na druhý pokus neuspela, prvé vydanie s moderátorom Liborom Boučekom malo sledovať len cez 600-tisíc divákov pri podpriemerných podieloch okolo 17 %. V úvodnej časti pritom vystupoval aj Karel Gott.

Nova mala v úmysle vytvoriť túto jar silnú víkendovú dvojičku. Kým v soboty ráta s Chart Show, v nedele bude už od tohto týždňa pokračovať s treťou sériou Tvoja tvár znie povedome. Tú si budú môcť slovenskí diváci nájsť aj po tom, čo vypnú všetci operátori na Slovensku hlavný kanál Nova. Musia tak urobiť do 1. marca. Českú verziu Tvojej tváre by však mala vysielať Nova International, platená stanica však zatiaľ u všetkých operátorov miesto Novy dostupná nie je.

Čítať viac...
Nahor