Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show sa vrátila na úrovni Dobre vedieť, Horná Dolná klesla ako Sestričky! Celkovo najvyššie správy s Inkognitom

Oteckovia sa vo štvrtok vyšvihli opäť k čelu celotýždennej sledovanosti, deň vyhrali.

Stredajší prime-time na Markíze opäť zaplnila Chart Show. Hudobná šou s Adelou Vinczeovou sa vrátila na ratingu, aký sa posledne darilo dosiahnuť Dobre vedieť, keď ju sledovalo 7,5 % divákov s podielom 25 %. Markíza si celkovo v stredajší večer vďaka väčšej dĺžke Chart Show polepšila, neskôr vysielaná Farma šla cez 23 %. Joj so Som mama naďalej drží úroveň, sledovalo ju 6,4 % divákov s podielom takmer 19 %. Naši zaostávajú za očakávaniami, uhrali 14 %.

Medzi menšími stanicami sa naďalej darí kriminálkam Wau, ktoré boli opäť najvyššie podielmi cez 4, 5 a 6 %. Neželaná nevesta na Doma sa hýbala pod 4 a tesne nad 5 % Air America na Dajto sa tesne prehuplo cez 4 %, Profesionáli na Plus šli pod 6 %, Akty X len o málo cez 3 %.

Oteckovia sa dostali pod 38 %, Súdna sieň len pod deviatku. Televízne noviny sa prehupli cez 29 %, Noviny nad 20 %. TN-ky si celkovo pozrelo takmer 530-tisíc divákov, Noviny Joj vyše 495-tisíc divákov.

Štvrtková Horná Dolná po minulotýždňovom raste na úroveň blízku Sestričkám tentokrát nasledovala ich opačný trend. Podobne ako dramatický seriál klesla, keď stratila približne rating s výkonom nad 8 % a podielom cez 24 %. Farma sa dostala pod 21 %. Inkognito sa hýbalo okolo 6 ratingov s podielom takmer 18 %, spomedzi všetkých nespravodajských programov týchto dvoch dní ho ale sledovalo celkovo najviac divákov, vyše 460-tisíc. Ministri si v komerčnej cieľovke o niečo polepšili podielom nad 14 %.

Vo štvrtok si medzi menšími stanicami najlepšie viedla Plus, Profesionáli uhrali 5,5 %, Strážcovia galaxie vyskočili na takmer 8 %. Plus nasledovala s kriminálkami Wau a podielmi pod, resp. tesne nad 4 % a takmer 6 %. Neželaná nevesta na Doma šla na 3,5 a cez 4 %, Žoldnieri spravodlivosti získali pre Dajto 3,5 %.

Oteckovia si vo štvrtok polepšili na rating až 9 % pri vysokom podieli takmer 41 %, vďaka čomu sa zaradili medzi top programy týždňa za Susedov. Súdna sieň sa musela zmieriť s podielom 9,5 %. Televízne noviny atakovali 29 %, Noviny šli pod 22 %. Správy Joj spolu sledovalo cez 520-tisíc divákov, Televízne noviny zas takmer 495-tisíc.

Čítať viac...
Nahor