Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show sa opäť potopila, Markíza trojkou! Bodovala Liga majstrov, s Prázdninami však nehla

Prázdniny udržali nárast, Chart Show sa, naopak, prepadla.

Liga majstrov vyniesla Jednotku vďaka infarktovému vývoju zápasu až do pozície lídra trhu. Podarilo sa jej to v druhej polovici druhého polčasu osemfinálovej odvety medzi FC Barcelona a Paris Saint Germain, v ktorej španielsky tím dokonal neuveriteľný obrat. Duel dosiahol v komerčnej cieľovke priemerne po polčasoch podiely 16 a pod 22 %.

Napriek futbalu uspeli Prázdniny, ktoré sa medzitýždenne nehli a udržali vysoký rating 10,2 % s podielom pod 27 %. Nedarilo sa však Markíze, ktorej Chart Show ratingovo tesne zaostala za oboma polčasmi Ligy majstrov a ďaleko za Prázdninami. V čase ich vysielania bola dokonca trojkou na trhu, ratingovo uhrala len 6 %, v podieli padla do podpriemeru pri hodnote nad 17 %. Z večerného programu neuspel ani sitkom Dovidenia, stará mama na Joj, rástol však s podielom pod 15 %.

Podvečer sa udržala vpredu Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom nad 20 %, Rodinné prípady sa dostali pod 19 %. Televízne noviny stratili, keď prekročili len 24 %, Noviny sa im vzdialili s podielom pod 29 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie, jediné prekonalo prázdninový seriál na Joj.

Medzi Markízou a Joj bol aj v stredu veľký rozdiel v prime-time, tvoril menej než šesť podielových bodov. Celodenne sa však Markíza vyšvihla, keď atakovala dvadsiatku a vzdialila sa Joj.

Čítať viac...
Nahor