Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show sa nedarí, Markíza padá hlbšie ako s Pevnosťou Boyard! Naši lídrom večera

Na Jednotke zabodoval futbal, Joj vybuchlo Super Karaoke.

Chart Show sa pri jesennom návrate nedarí. Relácia, ktorá v minulosti dokázala Markíze prinášať stabilné nadpriemery, zatiaľ nedokáže nájsť stratenú formu a drží televíziu aj pod úrovňou vlažnej Pevnosti Boyard. Relácia túto stredu podliezla 6 ratingov s podielom takmer 18 %, Naši vyhrali v dvojporcii s ratingami nad a pod 7 % s podielmi pod 21 %. Darilo sa aj Jednotke, ktorá s Ligou majstrov dosiahla v komerčnej cieľovke podiely 14 a 15,5 %. Joj už mimo prime-time tvrdo prepadlo Super Karaoke, šlo len pod 10 %, Farma v neskoršom čase dosiahla share pod 26 %.

Na menších staniciach opäť najviac zabrali Profesionáli na Plus, v podieli sa dostali pod 7 %, nasledovné Paralelné svety uhrali 4,5 %. Nekonečná láska si na Doma polepšila s podielmi pod a nad 5 %, Výkupné na Dajto podliezlo 5 %. Rástla aj Wau s kriminálkami, dostali ju nad a okolo 4 %, v závere večera už pod 5 %.

Rodinné prípady získali podiel nad 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa tentoraz zastavila na výkone 16,5 %. Televízne noviny šli cez 26 %, Noviny nad 24 %. Stali sa pritom najsledovanejším programom dňa s vyše 580-tisíc divákmi, Televízne noviny si pozrelo vyše 530-tisíc divákov. V skupine 12 – 54 sa najvyššie za celý deň dostalo s veľkým náskokom Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor