Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show sa bez Prázdnin nadýchla, po dlhšom čase poskočila! Joj s reprízovou komédiou uhrala priemer

Markíza sa po ukončení Prázdnin dostala v stredu do vedenia.

Chart Show po dlhšom čase poskočila. Kým popri dominantným Prázdninám spadla hudobná šou do podpriemerov, teraz porástla o približne rating nad 7 % s podielom pod 22 %. Joj pochopiteľne bez Prázdnin padala, s multireprízovou komédiou Plán hry však uhrala priemer s ratingom pod 6 % a podielom pod 19 %. O týždeň už Joj v tomto čase uvedie nový seriál Hotel.

Z ďalších staníc potvrdili vyrovnanie síl Doma a Wau. Telenovela Nikdy ťa neopustím sa hýbala okolo 5 a 6 %, Wau sa s kriminálkami dostala na 5 %, nad 5 a cez 6 %. Film Tango a Cash na Dajto atakoval 5 %, Plus sa príliš nedarilo s filmom Nástroj skazy pri podieli 3,5 %.

Mimoriadne vysoké podiely tento týždeň dosahujú Oteckovia, ktorí dosiahli ďalší jeden z top výkonov pri hodnote pod 39 %, ratingovo sa dostali nad 10 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja šla len nad 13 %. Televízne noviny podliezli 31 %, Noviny spadli len na úroveň 19,5 %. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stalo Počasie Markízy, TN-ky s celkovo malo pozrieť cez 580-tisíc divákov, Noviny v stredu stratili aj v tejto cieľovke s vyše 505-tisíc divákmi.

Čítať viac...
Nahor