Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show posilňuje líderstvo, Panelák klesá na jej polovičné čísla! Slabej Joj v stredy pomáha Wau

Wau aktuálne zažíva svoje najlepšie obdobie s kriminálkami v prime-time.

Chart Show potvrdzuje veľký stredajší náskok. Hudobnú šou malo tento týždeň sledovať vyše 7 % divákov s podielom cez 23 %, pričom oproti druhej časti Paneláku si viedla dvojnásobne lepšie. Seriál Joj nestúpa z hlbokých podpriemerov, s ratingami 4,5 a pod 4 % dosiahol podiely iba pod 14 a rovných 12 %. Nasledujúca snímka Medzi vlkmi sa dostala cez dvanástku, Farma získala aj po pol jedenástej o desatinu lepší rating ako prvý diel Paneláku, v podieli šla na 24,5 %. Krstný otec III. na Jednotke uhral share vyše 10 a 8,5 % (12+ / 12 – 54).

Z menších za celý deň najvyššie dosiahlo Dajto so snímkou Spy Game, v podieli uhrala 6,5 %. Totožný rating dosiahli Profesionáli s podielom vyše 7 %, bodovala k tomu Wau, ktorej CSI Las Vegas s minimálnou ratingovou stratou atakovala share 6 %. Predchádzajúce Kosti prekročili 4 %. Wau potvrdzuje súčasné silné postavenie s kriminálkami v prime-time, rastú jej naprieč jednotlivými dňami. V stredy vykrývajú stratu Joj s Panelákom. Nekonečná láska na Doma sa hýbala pod a nad 5 %, Špinavé prachy na Plus podliezli 6 %.

Podvečer Rodinné prípady získali 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja stráca s podielom vyše 13 %. V spravodajskom súboji tentokrát o málo viedli Televízne noviny, ich podiel sa zastavil na 26 %, Noviny šli nad 23 %. V celkovom počte divákov udržujú náskok, v oboch cieľovkách sa najsledovanejším programom dňa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor