Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show posilnila Markízu, za svojimi výkonmi ale zatiaľ zaostala! Podrástla Zoo

Absencia Búrlivého vína podobne ako minulý piatok Markíze prospela.

Návrat Chart Show na pol deviatu Markíze značne pomohol. Hudobná šou sa do svojho stredajšieho slotu vrátila s nadpriemerným 9-percentným ratingom a podielom pod 27 %. Na prvýkrát však zaostala za svojimi bežnými výkonmi, keď sa dokáže štverať k desiatim ratingom a k blízkosti podielovej tridsiatky.

Oproti minulej strede si polepšila napriek silnejšej Markíze Joj, ktorej Zoo stúpla podľa našich informácií na 7,6 % ratingu s podielom 20,5 %. Nedarilo sa už nasledujúcim Geissenovcom, ktorých prevalcovala Chart Show, šli len cez 10 %. Joj večer zabodovala v 12+, keď so Zoo predbehla o takmer 30-tisíc divákov Chart Show, Noviny zas boli v univerzálnej cieľovke najsledovanejším hlavným spravodajstvom.

Na Plus pokračoval túto stredu event v podobe premiér Akty X. Tretia epizóda oproti kampaňou vybičovanému štartu výraznejšie klesla, seriál však uhral nadpriemer s ratingom 2,5 % a podielom 6,5 %. Akty X boli zároveň najsledovanejším programom dňa medzi menšími stanicami.

Dome sa opäť nedarilo s kriminálkou NCIS, ktorá zatiaľ nedokáže nadviazať na nadpriemery Mentalistu, prehupla sa len tesne cez 3 %. Králi ulice na Dajto prekročili 5 %, darilo sa opäť Wau, kriminálky Vtierka Castle a CSI Miami oscilovali okolo 4 %.

Situácia sa nemení podvečer, kde naďalej hlboko prepadáva Bez servítky s tvárami Superstar. Kuchárska šou síce mierne rástla, s podielom cez 15 % byť ale spokojná byť nemohla. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dostala cez 22 %. Napriek slabému nábehu posilnili Televízne noviny, keď šli pod 30 %, vyskočili aj Noviny s podielom 27 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor