Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show sa potápa, skončila ako trojka na číslach Divokého Zapadákova! Prázdniny zastavili pád

Hudobná šou, ktorej valentínske vydanie promovali aj Banášová s Vinczem v zásnubnom Teleráne, spadla na pozíciu trojky na trhu.

Kedysi ťahúň Markízy potvrdzuje problém. Chart Show od začiatku roka tápe v podpriemeroch, pričom posledné dva týždne spadla na úplné dno. Najnovšie vydanie, v ktorom bol hosť aj Viktor Vincze, malo ratingovo klesnúť na  5 %, čím sa šou dostala na úroveň Divokého Zapadákova. V podieli prekročila 15 %. Tento výkon stačil iba na pozíciu trojky na trhu, keď sa pred ňu dostala Liga majstrov na Jednotke, tá sa v komerčnej cieľovke hýbala pod 6 ratingami s podielmi 16 a pod 21 %.

Silným lídrom ostali Prázdniny, ktoré po dvoch týždňoch, kedy zaznamenali výraznejší ratingový pokles, zastavili pád. Sledovať ich malo 9,6 % divákov s podielom pod 26 %. Neuspel už sitkom Dovidenia, stará mama, len tesne prekročil 13 podielov.

Z menších kanálov divákov zaujali najmä stanice Markízy, Vymenené životy sa hýbali pod 7 a tesne nad 8 %, Únos na Dajto mal atakovať 7 %. Čierne vlajky na Plus klesli na podiely okolo 3 %, Kosti na Wau prekročili 2 %, kriminálka CSI Las Vegas už bola okolo 4 %.

Moja mama varí lepšie ako tvoja mala skončiť o málo pod 20 %, Susedské prípady na sa dostali cez 16 %. Televízne noviny získali podiel pod 24 %, Noviny tesne nad 27 %. Najsledovanejším programom dňa bolo s tesným náskokom pred Prázdninami Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor