Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show na Slovensku slabne, u susedov dostane druhú šancu: Nova ju chystá ako veľký ťahák jari!

Markíza a Nova budú mať ďalší spoločný projekt vyrábaný vo vlastnej réžii.

Chart Show sa vracia na české obrazovky. Markíza a Nova skúsili formát uviesť koncom roka 2014 vo forme federálnej verzie, tá sa však ujala iba na slovenských obrazovkách. Okrem pilotného dielu v novembri televízie odvysielali aj silvestrovský špeciál, ktorý narozdiel od Markízy na Nove vôbec neuspel.

Markíza sa tak od jari 2015 pustila naplno do výroby vlastnej Chart Show, Nova sa už k nej nepridala. Tento rok sa ale ku formátu vracia, keď pripravuje vlastnú verziu, ktorej tvárou bude jeden z najvyťaženejších moderátorov na českej obrazovke Libor Bouček. Po čase sa tak opäť začne objavovať na Nove. Informácie priniesol portál Mediaguru.cz.

Bouček bude zároveň aj scenáristom, pričom si projekt mimoriadne pochvaľuje. Pre Novu sa Chart Show stane jedným z veľkých jarných ťahákov, keď ho chce stavať na najväčších hudobných legendách a už teraz má istú účasť Lucie Bílej či Karla Gotta. Vystúpi i skupina Elán. „Snažili sme sa, aby diváci videli najväčšie hudobné hviezdy, aby si pripomenuli najväčšie hity, ktoré hrali nejakú úlohu v našich životoch,“ povedal Bouček.

Chart Show nasadzuje Nova od polovice februára na sobotné večery. Počas nich sa Libor Bouček pravidelne objavoval aj doteraz, v minulých sezónach na Prime moderoval šou Máme rádi Česko či Pevnosť Boyard. Česká Chart Show prichádza na obrazovky Novy v čase, kedy na Slovensku prestáva fungovať. Hudobná šou od začiatku tohto roka stratila značnú časť divákov a Markíze už neprináša úspech ako v minulosti.

Foto: Nova

Čítať viac...
Nahor