Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show na podobných číslach ako v repríze, V siedmom nebi opäť spadlo! Vysoko Bez servítky

Hudobná šou lídra s reprízou uhrala podobné čísla ako premiérová časť.

Chart Show od minulého týždňa, kedy ponúkla starú časť, rázne neodskočila. Medzitýždenne si polepšila o pol ratingu, keď aktuálna premiérová časť šla cez osmičku s podielom nad 27 %. Napriek len miernemu nárastu značne stratilo V siedmom nebi, ktoré sa len o málo prehuplo nad ratingovú šestku s podielom pod 20 %. Rozborilova šou mala opäť viac starších divákov, v 12+ vyhrala o vyše 60-tisíc.

Markíze v stredu vysoko zafungovalo Bez servítky, ktoré vo svojom novom slote v neskoršom večeri dosiahlo najlepší rating 5 % a sa tesne dostalo nad 29 %. Kuchárska šou s farmármi podľa našich informácií vyskočila v stredu aj v poobednej repríze len s o niečo nižším podielom. Joj v novom nastavení odvysielala sitkom Dovidenia, stará mama, ktorý po štarte Habovřesiek presunula z utorkov na stredy, dostala sa len cez jedenástku.

Na menších dobre večer odštartoval sitkom Hoď svišťom s podielom pod 7 %, vedenie medzi týmito stanicami prebral následne Monk s podielom tiež pod sedmičkou, predchádzajúca časť atakovala 5 %. S druhým Monkom bolo vyrovnané Dajto, ktoré s filmom Príkaz na popravu dosiahlo podiel 6,5 %. Doktor Rush na Plus šiel cez a pod 3 %, CSI kriminálky na Wau šli na 2,5 a 3 %.

Podvečer sa do sedla vrátila Moja mama varí lepšie ako tvoja, v podieli o málo prekročila 21 %, Búrlivé víno sa dostalo pod 20 %. Televízne noviny vyhrali spravodajský súboj pri podieli 28,5 %, Noviny dosiahli 23,5 %. Markíza naďalej skladá spravodajské pásmo po novom, tentokrát jej už Počasie padlo, najvyššie spomedzi spravodajstiev sa dostalo Najlepšie počasie Joj. Športovým novinám sa však podarilo začať skôr a prekryť Šport Joj, ktorý oslabili.

Čítať viac...
Nahor