Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show bez Za sklom porástla, Našim návrat s reprízami nevyšiel! Wau sa večer darí, medzi malými vyhrala

V stredu Markíza s premiérovou Chart Show viedla s veľkým náskokom, Joj návrat Našich v repríze na prvý raz nevyšiel.

Chart Show s jednou z posledných premiér v tejto sezóne porástla. Hudobná šou si polepšila na rating cez 7 %, čo jej pri aktuálnom teplom počasí vynieslo podiel 24,5 %. Joj nastúpila v stredu na letný režim nasadením repríz komediálneho seriálu Naši. Na prvý raz neuspela, keď sa ratingovo hýbala na 4,5 a nad 4 % s podielmi iba vyše 14 a pod 13 %.

Medzi menšími stanicami sa už dlhodobejšie darí vyskakovať Wau, pričom v stredu vyhrala medzi malými stanicami prime-time. Podarilo sa jej to vďaka trojici kriminálok Dr. House, CSI Las Vegas a Myšlienky vraha, s ktorými sa dvakrát dostala na 6 % a raz pod túto hranicu. Predbehla tak Doma, ktorá s Nikdy ťa neopustím dosiahla podiely pod 5 a na 6 %, rovnako staršiu Plus, ktorej film Za nepriateľskou líniou 3 uhral podiel okolo 5 %. Dajto s filmom Fešák prekročilo 3 %.

Oteckovia podvečer podliezli v podieli 38 %, ratingovo sa cez nich dostala večerná Chart Show. Moja mama varí lepšie ako tvoja prekročila len hlboko podpriemerných 11 %. Televízne noviny dosiahli podiel 29,5 %, Noviny šli pod 22 %. Celkovo ich videlo cez 400-tisíc divákov, Televízne noviny skončili v tesnom závese, keď túto hranicu podliezli. V oboch cieľovkách vyhralo deň Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor