Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show aj v repríze vyhrala večer, bodovala Liga majstrov! Odskočila Moja mama

Podvečer sa opäť Joj Markíze vzdialila.

Top futbalová udalosť EURO 2016 aj s účasťou Slovákov je ešte len pred nami, no k svojmu vrcholu medzitým smeruje Liga majstrov. Tá spoznala pre túto sezónu aj posledného finalistu, keď si miestenku do Milána vybojoval Real Madrid nad anglickým Manchesterom City. Vo finále sa stretne s Atléticom Madrid. Stredajší zápas uhral na Jednotke vysoké nadpriemery, keď ho sledovalo v oboch polčasoch okolo 6 % divákov s podielmi okolo 17 a takmer 21 %.

Chart Show v tejto konkurencii ponúkla reprízovú časť venovanú športovým hitom, uhrala vyše 7 ratingov s podielom tesne cez 23 %. V siedmom nebi sa po minulotýždňovom páde popri Tvoja tvár znie povedome vrátilo na čísla tretej série s ratingom cez 6 % a podielom 18,5 %.

Na menších odštartovala Plus nový seriál Doktor Rush, dva diely uhrali podiely 5 % a pod päťkou. Prechádzajúci Profesionáli vyskočili na 8,5 %. Monk na Doma uhral 4 a vyše 5 %, prvý diel Kúsok zo mňa klesol pod štvorku. Posledná pevnosť na Dajto atakovala 5 %, Vtierka Castle na Wau šla pod 3 %, CSI Las Vegas nad túto hranicu.

Po utorňajšej výmene pozícií sa podvečer dostala znovu do čela Moja mama varí lepšie ako tvoja. Vytvorila si veľký náskok, keď tesne prekročila 24 %, kým Búrlivé víno šlo nad 19 %. V spravodajstve zas poskočili Televízne noviny pod 31 %, Noviny sa dostali nad 23 %.

Čítať viac...
Nahor