Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show a tajomstvo ohľadom jej nasadenia: Pravidelne na Markíze nepobeží!

Ani v prípade, že by sa novinke Markízy a Novy podarilo priniesť nadpriemerné výkony, by sa pravidelného nasadenia dočkať nemala.

Federálna hudobná novinka Markízy a Novy, Chart Show, je stále zahalená rúškom tajomstva a pravdepodobne to tak v najbližších dňoch aj ostane. Ani jedna z televízií zatiaľ neplánuje odhaliť jej nasadenie, no dnes už je známy fakt, že pravidelného slotu sa relácia nedočká.

Prezradil to generálny riaditeľ skupiny Nova, Christoph Mainusch, na nedávnej tlačovej konferencii k jesennej štruktúre Novy. Viac o jeseni na Nove nájdete v tomto článku.

Nova na tlačovej konferencii uviedla, že Chart Show nebude reláciou, ktorá sa bude vysielať pravidelne každý týždeň, do štruktúry tak bude nasadzovaná nepravidelne. Pôvodné informácie pri tom naznačovali, že by Markíza s Novou najprv dvomi natočenými časťami otestovali „funkčnosť“ novinky na svojich obrazovkách a v prípade úspechu sa relácia dočká aj pravidelnejšieho nasadenia. Chart Show je aj v domovskom Nemecku stabilnou súčasťou vysielania RTL. Rovnako pravidelne sa vysielala aj u nás podobná relácia Legendy popu.

Moderátorkou Chart Show bude Adela Banášová, televízia po skončení Hlasu Česko Slovenska natočila v jeho štúdiu dve časti hudobnej šou. Formát pochádza z nemeckého originálu Die ultimative Chartshow. Viac sa aj o originálnom formáte dočítate v tomto článku.

Čítajte viac: Chart Show u nás nie je žiadna novinka! Identickú šou už vysielala pred rokmi Joj (video)

Zdroj: info – Mediaguru.cz, foto – Strategie.sk

Čítať viac...
Nahor