Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Česko Slovensko má talent s ďalšou zmenou: Kľúčové kastingy prvý raz neprebehnú v divadle!

Divadelné kolá piatej série Česko Slovensko má talent Joj v divadle nenatočí.

Úvodnú neverejnú kastingovú fázu má Joj za sebou a vybrala už aj všetky talenty, ktoré chce ukázať novozloženej porote i divákom. Televízia začína s výrobou televíznych kastingových, alebo ak chcete divadelných kôl, no toto označenie pre tento rok Joj možno nepoužije.

Po prvý raz od štartu projektu totiž divadelné kolá nenatočí v reálnom divadle. Joj sa po troch rokoch stabilného natáčania televíznych kastingov v Mahenovom divadle lúči s Brnom a nakoľko realizuje výrobu šou tento raz len sama, nebude nikam cestovať a celú šou natočí v Bratislave. Vyberie si pri tom tradičné miesto, ktoré počas dvoch ročníkov hostilo aj živé kolá Česko Slovensko má talent – bratislavskú Inchebu. Výroba bude prebiehať tradične niekoľko dní, začínať sa bude ráno či okolo poludnia a končiť v neskorých večerných hodinách. Tradične sa natáčanie divadelných kôl naťahovalo aj do polnoci.

Piata séria Česko Slovensko má talent bude plná noviniek. Vďaka tomu, že ju už Joj nevyrába v spolupráci s Primou, mohla si dovoliť nasadiť čisto slovenskú moderátorskú dvojicu, keď sa moderovania zhostia Junior a Marcel. V porote sa okrem stabilných tvárí Lucie Bílej a Jara Slávika objaví i doterajší moderátor šou Jakub Prachař a hlavná seriálová tvár Joj, Diana Mórová. V rámci pravidiel šou pribudne novinka, ktorá je už vo svete dobre známa – zlatý bzučiak.

Čítať viac...
Nahor