Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Česko Slovensko má talent na živé kolá s novou scénou: Pripomína americký Talent!

Joj sa tentoraz vyberala novou cestou.

Dva večery v jednom týždni venuje slovenská televízna dvojka spoločne s českou Primou živým kolám Česko Slovensko má talent, prostredníctvom ktorých vyvrcholí piaty ročník talentovej šou. Joj pre tieto dva live prenosy stavia novú scénu, pričom už máme k dispozícii prvé zábery.

Televízia poodhalila podobu scény aj sama prostredníctvom oficiálneho Instagramu. Zo záberov je zrejmé, že sa tvorcovia vydávajú novou cestou, keď z hlavnej led steny urobili poloblúk. Ten je typický pre stage živých kôl America´s Got Talent, verný takémuto spracovaniu scény ostali v Amerike aj pre tohtoročnú sériu.

Joj odvysiela live prenosy ČSMT v stredu, kedy prebehne semifinále, a v sobotu, kedy šou spozná svojho piateho víťaza. Prima semifinálové kolo odvysiela naživo len na talentovom webe, v televízii pôjde o deň neskôr zo záznamu. Finále už televízie uvedú spoločne.

cesko slovensko ma talent 2015 scena zive kola incheba 2 cesko slovensko ma talent 2015 scena zive kola incheba 3 cesko slovensko ma talent 2015 scena zive kola incheba 4cesko slovensko ma talent 2015 scena zive kola incheba 1

Stage živých kôl 10. sezóny America´s Got Talent vysielanej tento rok
americas got talent 2015 stage1 americas got talent 2015 stage2

Čítať viac...
Nahor