Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Česko Slovensko má talent aj po druhýkrát vysoko! Talenty zatlačili Farmu i Búrlivé víno

Markíza v stredu ponechala proti Talentu klasickú dvojičku, k priemeru stanice siahala len farmárska šou.

Piata séria Česko Slovensko má talent sa aj so svojou druhou časťou dostala mimoriadne vysoko. Šou podľa našich informácií nebola ďaleko od podielu úvodnej epizódy, keď uhrala share 38,4 %. Rating sa zastavil na hodnote 13,4 %. Televízii sa opäť darilo aj s nasledujúcim svetovým špeciálom Planet´s Got Talent, ktorý mal zaznamenať podiel až 35 % s ratingom 9,5 %.

Kým v utorok pre Talent menila Markíza program, v stredu proti nemu ponechala tradičnú dvojičku z bežných pracovných dní. Búrlivé víno kleslo hlbšie pod priemer lídra, keď malo dosiahnuť podiel 19,3 %, druhý deň na Farme sa dostal už k priemeru stanice s podielom 24,1 %. Reality šou rástla po skončení talentov na Joj. Tá vysunutím zoznamky Farmár hľadá ženu svojej šou pomohla, keď sa dostala na podiel 21,3 %.

Menšie stanice boli hlavnými kanálmi opäť zatlačené. Najvyššie sa dostala Doma, ktorej Mentalista uhral podiel nad 5 % a Dila získala share 4,5 a nad 8 %. Repríza Dědictví 2 na Dajto dosiahla vlažný výkon 3 %, stanica je už od 1. septembra opäť voľne dostupná cez DVB-T. Plus nasadila prvé dve časti seriálu Profesionál, neuspela s podielmi takmer 3 a 3,5 %. CSI Miami na Wau dosiahla 3 %, CSI Las Vegas 2,5 %.

Čítať viac...
Nahor