Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Červené pásky a Jenny proti sebe nepôjdu! Joj upravila nasadenie nového seriálu

Utorok sa mohol strhnúť na televízny boj, Joj nakoniec pre Jenny našla iný vysielací deň.

Joj sa nakoniec do vzájomného súboja seriálov o ťažko chorých deťoch nepustí. Zmenou programu sa jej podarilo už na marec nasadiť avizovanú jarnú novinku Jenny, ktorú odštartuje výnimočne v nedeľu 1. marca. Pobeží v dvojici s reláciou V siedmom nebi naplánovanou posunom programu na 21:15.

Takýmto spôsobom Joj sčasti zareagovala na krok Markízy vytiahnuť od utorka 3. marca svoj seriál z detskej onkológie Červené pásky, ktorý Markíza začala pripravovať v zrýchlenom tempe vlani v reakcii na pripravovanú konkurenčnú emotívnu sériu Jenny. Joj ešte v tom čase o presnom nasadení Jenny nehovorila.

Po zmene programu a oznámení štartu Jenny na 1. marca Joj zároveň odhalila plán stabilne zaradiť svoj seriál taktiež na utorňajšie večery, a to priamo po skončení Červených pások na Markíze. Nakoniec ale do takéhoto súboja seriálov s citlivou témou nepôjde.

Joj úpravou programu nakoniec zaradí Jenny na stredajšie večery o 21:35 do dvojičky s Novým životom. Markíza naďalej na stredy avizuje Chart Show, ktorej sa napriek premiéram zatiaľ darí priemerne alebo podpriemerne. Na utorky do druhého večerného pásma Joj vytiahne premiéry šou Rozum v hrsti, ktorú len nedávno chcela vrátiť v sobotňajšom prime-time, po prepadáku ju ale už po prvom týždni stiahla. Joj sa nasadením Jenny na stredy vrátila v utorky k prvým plánom, v ktorých na utorky Rozum v hrsti avizovala.

Čítať viac...
Nahor