Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Náhla zmena v Cena je správna: Sajfu nahradí Hudák!

JOJ štartuje prvý októbrový piatok s vysielaním špeciálnych vydaní show Cena je správna. Moderovať ich ale nebude Sajfa!

Divákov budú reláciou sprevádzať Michal Hudák a Vlado Voštinár. Televízia v týchto dňoch už nakrúca vydania s novými moderátormi. Zatiaľ by sa mali vysielať iba v piatok večer po Paneláku. Či pôjde o zmenu aj na víkendové podvečerné vydania sa nám zatiaľ nepodarilo zistiť. Minimálne v piatky tak zábavno-súťažnú show nebude moderovať Sajfa, ktorý na TV JOJ aktuálne moderuje reality show Vyvolení Dom snov. Aj tu však dochádza od októbra k zmene – Vyvolení sa budú vysielať len 3x do týždňa, takže Sajfa príde o niekoľko natáčacích dní.

Cena je správna je formát, ktorý je na obrazovkách už desiatky rokov, doteraz ho však nevysielala žiadna zo slovenských, či českých televízií. V USA sa vysiela 56 rokov bez prestávky. Pravidlá show sú jednoduché – kto z divákov v štúdiu uhádne najbližšiu cenu výrobku, vyhráva. Cien je toľko, že sa vám zakrúti nielen koleso šťastia, ale i hlava. Buďte pri tom ako ten, kto trafí najbližšiu správnu cenu a vyhrá ceny od malého mixéra až po luxusné auto či dovolenku.

Slovenskú verziu show doteraz každú sobotu a nedeľu moderujú Sajfa a nová tvár na domácich obrazovkách, v Taliansku známejšia Slovenka Andrea Lehotská.

 

Zdroj: redakcia MediaBoom.sk, Foto: JOJ.sk

Čítať viac...
Nahor