Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Čekovský a Dejdar noví moderátori Nikto nie je dokonalý! Prečo skončili Junior s Marcelom?

Televízia v pondelok potvrdila nových moderátorov Nikto nie je dokonalý, absolvovala s nimi prvé nakrúcanie.

Polroka nechala Joj oddýchnuť formát Nikto nie je dokonalý, ktorý sa po jarnej pauze vráti so zásadnou zmenou. Ako bolo už dlhšie zrejmé, zo šou odchádzajú moderátori Marcel Forgáč a Milan „Junior“ Zimnýkoval, ktorý ňou sprevádzali od roku 2014 a boli jej súčasťou štyri roky.

Už dlho sa pritom špekulovalo o záujme moderátorov odísť z programu. V posledných rokoch patrili medzi najvyťaženejších na trhu, najmä v období ich moderovania Česko Slovensko má talent. Junior v tom čase sprevádzal aj dennou šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, neskôr k nej pribudlo Heslo. Marcel Forgáč sa zas zaradil do stabilnej zostavy v paneli Inkognita a v tomto roku sa stal moderátorom šou Veľký balík

Forgáč so Zimnýkovalom tak mali Nikto nie je dokonalý opustiť na vlastnú žiadosť. Tento rok už pritom nebudú po dvoch ročníkoch pokračovať ani v Česko Slovensko má talent, kde však malo k výmene moderátorov dôjsť po tom, čo sa do projektu opäť intenzívne zapojila aj Prima. Tá si tak ako medzi moderátorov tak do poroty zvolila vlastných kandidátov. Junior má aj naďalej pokračovať v Mojej mame a Hesle, Forgáč v Inkognite a Veľkom balíku, ktorý má pokračovať aj v ďalšej sezóne.

Joj aj tvorca programu Nikto nie je dokonalý, Oliver Andrásy, uviedli, že ako prvých na miesto Juniora a Marcela mali v pláne obsadiť Mariána Čekovského a Martina Dejdara. Nakoniec sa im to aj podarilo. „Marián Čekovský a Martin Dejdar boli našou prvou voľbou na nových moderátorov a symbolicky aj súčasťou vôbec prvého vydania Nikto nie je dokonalý na Jojke. Marián si pritom už vtedy vyskúšal úlohu zaskakujúceho moderátora, v ktorej si ho diváci hneď obľúbili, Martin je zas matadorom tejto relácie ako jej hosť a v novej polohe sa udomácnil okamžite od prvého nakrúcania,“ uviedol na svojom profile generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega.

Televízia už v pondelok absolvovala aj prvé nakrúcanie s novými moderátormi, ich prvými hosťami boli Halina Pawlowská a Mário „Kuly“ Kollár. Joj by šou Nikto nie je dokonalý mala vrátiť v priebehu jesennej sezóny, zatiaľ však nasadenie nepotvrdila.

Pôvodný formát relácie Nikto nie je dokonalý sa prvýkrát na obrazovkách objavil už v roku 1997, pôvodnými moderátormi boli Elena Vacvalová a Oliver Andrásy. Šou prešla rôznymi zmenami, názvami aj televíziami, vystriedala už všetky veľké slovenské stanice. Vacvalová s Andrásym šou moderovali až do roku 2014, kedy ich vystriedali Junior s Marcelom. Najznámejšia verzia programu pod názvom Aj múdry schybí sa vysielala na Markíze od roku 1998 do roku 2010, od 2012 prešla šou pod názvom Nikto nie je dokonalý na obrazovky RTVS. Tam bežala do roku 2016, od jari 2017 si ju pod svoje krídla prebrala Joj.

Čekovský aj Dejdar majú svoje skúsenosti na obrazovkách Joj, posledne ich dvoch však spojil projekt Markízy. Bol to komediálny seriál Kuchyňa, v ktorom hral Dejdar hlavnú postavu a Čekovský sa v ňom objavoval v celom priebehu. Hudobník je však už dlhodobo súčasťou panela Inkognita, kde vytvoril silnú dvojicu s Michalom Hudákom, pôjde však o jeho prvý moderátorský projekt na Joj. V minulosti bol súčasťou detskej súťaže Mini Talent Show v úlohe spolumoderátora v kostýme šaša, roku k tomu moderoval Táraninky. Dejdar je na obrazovke Joj najznámejší ako porotca dvoch sérií Česko Slovensko má talent, spoločne s Michalom Hudákom navyše moderoval neúspešný projekt Súboj národov.


Čítať viac...
Nahor