Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Čakanie na druhú sériu Za sklom sa končí: Joj definitívne vráti kriminálku na obrazovky!

Televízia stopla druhú sériu seriálu vlani na jeseň hneď po prvej časti, sľubovaný návrat v tomto roku stihne v jarnej sezóne.

Za sklom sa definitívne vracia na obraz. Netradičná situácia, v ktorej sa kriminálka ocitla, sa končí návratom seriálu na obrazovky, na ktorý si musel počkať niekoľko mesiacov. Televízia už mala nájsť Za sklom v štruktúre miesto, v ktorom dovysiela celú pozastavenú druhú sériu.

Návrat stopnutej kriminálky začala Joj naznačovať už v predošlých týždňoch. V marci zreprízovala na Wau večer prvú sériu, v predbežných programových plánoch Joj sa následne objavili aj premiérové časti seriálu. Televízia ich avizovala v nový deň na piatky od 6. apríla v hlavnom večernom okne, no nakoniec od tohto plánu upustila.

Joj už podľa potvrdených informácií televízie vráti Za sklom v priebehu mája, stane sa tak podľa všetkého skraja budúceho mesiaca. Bližšie nasadenie však televízia nešpecifikovala. Očakáva sa však, že sedem premiérových epizód druhej série odvysiela v hlavnom vysielacom čase od 20:35.

Práve vysielací čas sa mal stať kameňom úrazu pri druhej sérii, ktorú nakoniec Joj nečakane v novembri minulého roka stopla po odvysielaní prvej časti. Rozhodla sa tak pre jej výkonnosť, keď jej Za sklom medzi sériami výrazne padlo. Rating prvej časti druhej série sa zastavil len na ratingu 4,7 %, finále prvej série videlo 6,8 % divákov. Televízia priznala zlý vysielací čas, keď kriminálku vlani zaradila až do druhého večerného okna. Prvá séria sa vysielala po pol deviatej.

Čítať viac...
Nahor