Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Čaká nás súboj jari: Joj proti Tvoja tvár znie povedome vytasí svoj najväčší ťahák! 1890 pozná dátum štartu

V siedmom nebi pobeží v nedeľnom prime-time do februára.

Druhú sezónu po sebe môže Tvoja tvár znie povedome čeliť highlightu Joj. Tá na jeseň proti celebritnej šou lídra vytasila Česko Slovensko má talent, tentoraz staví na úplne iný žáner.

Joj už oficiálne potvrdila, že od marca ráta na nedele so svojou historickou detektívkou 1890. Tá je jej najočakávanejším projektom jari, venovala mu bohatý čas na prípravu, štedrý rozpočet a veľkú výpravu. Seriál chce odštartovať v nedeľu 5. marca, vlani v rovnakom čase štartovala Tvoja tvár znie povedome. Tá zatiaľ dátum spustenia tretej série neodhalila. 1890 a Tvoja tvár znie povedome si nebudú konkurovať len navzájom, kartami zamiešajú aj Tajné životy II štartujúce už tento víkend.

Joj dátum štartu 1890 aktuálne promuje aj v upútavkách, do spustenia seriálu pritom ostáva celý mesiac. Týmto krokom sa však, zdá sa, rozhodla získať náskok pred Markízou, ktorá s promom na Tvoju tvár zatiaľ nezačala, šou ešte ani nevyrába. Joj k tomu ku trojici tízrov pridáva na konci týždňa aj ďalšie krátke spoty, v ktorých začína s predstavovaním hlavných postáv.

S nástupom 1890 sa podľa všetkého na istý čas z obrazoviek vytratí V siedmom nebi. Práve relácii Vila Rozborila patrí v týchto týždňoch nedeľný prime-time, zotrvá v ňom celý február. Či sa relácia v tejto sezóne ešte vráti, je otázne. Šou sa od nástupu počas adventného obdobia darí, patrí medzi najsledovanejšie programy na trhu.

Čítať viac...
Nahor