Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivému vínu nepomohla dlhšia pauza ani nový typ upútavky! Joj lídrom

Vínna sága sa posledný rok trápi, definitívnu stratu divákov môže potvrdiť túto jeseň.

Ani tretia zmena vysielacieho času Búrlivého vína nemusí byť posledná. Kým na jar sa ocitlo až v troch rôznych slotoch a preputovalo večernou a podvečernou štruktúrou, ani 18-ta hodina mu neprináša dostatočné čísla. Už na jar bol seriál v accesse vlažný a nárast zaznamenal až koncom sezóny, pričom so štartom ôsmej série sa vracia k slabým číslam. Búrlivé víno sa podľa našich informácií vrátilo s ratingom takmer štyri percentá a podielom 18,7 %. Ide o podpriemer Markízy a značne slabý výkon pre nákladný seriál.

Joj bola vyššie s lacnejšou šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá v ostatnom období rastie. Pomáha jej opäť obdobie so súťažiacimi, ktorí držia dlhú šnúru víťazstiev. Pripísala si jeden z najlepších výkonov tejto sezóny, keď v podieli uhrala 21,3 %. Už v poslednom čase sa začala opäť situácia podvečer obracať v neprospech Markízy, ktorá prichádza o post jednotky. Búrlivé víno jej ho malo po slabých výkonoch Kolesa šťastia prinavrátiť.

Pondelňajšie čísla: Horná Dolná mierne podrástla, silnie Inkognito! Joj potichu odsunula reality šou Profesionálmi

Búrlivému vínu nepomohla k lepšiemu štartu dlhšia pauza, dostatočný rozruch nespôsobil ani príchod nových postáv. Nástup seriálu ešte môžu zaregistrovať ďalší diváci, bude tak veriť v nárast. Markíza pre Búrlivé víno víno vyrobila aj nový typ upútavky, v ktorej významným spôsobom zdôrazňovala vysielací čas seriálu.

Čítať viac...
Nahor