Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno zastavilo katastrofálnu piatkovú sériu! Rodinné prípady na sezónnych maximách (piatok + víkend)

Záver pracovného týždňa Markíze vyšiel, oproti predchádzajúcim piatkom si významne polepšila.

SOBOTA, NEDEĽA: Vyvrcholenie MS v hokeji úradovalo celý víkend, finále prekročilo hranicu 800-tisíc divákov!

Tento piatok sa už Markíza netrápila. Kým od približne polovice apríla sa Búrlivému vínu v závere týždňa nedarilo a padalo k šiestim ratingom a podielom okolo aj pod 20 %, ostatný piatok si líder napravil chuť. Jeho hlavný denný seriál sa totiž už nenechal predbehnúť konkurenciou, keď podľa informácií z prostredia televízie uhral rating 8,1 % a podiel 24,3 %. Výrazne sa darilo nasledujúcim Rodinným prípadom, ktoré ťahajú svoju stanicu nadol od nástupu do jarnej štruktúry. Tento raz sa však vyšvihli nevšedne vysoko s ratingom 7,5 % a podielom až 25,4 %.

Joj si v tejto konkurencii uhrala svoj filmový piatkový priemer, keď Van Helsing prekročil 17 %, nechala sa však o pár desatín predbehnúť kvízom Čo ja viem na Jednotke, ktorý rovnako prekročil podiel 17 % a to v oboch hlavných cieľovkách.

Menšie stanice boli večer vyrovnané, najvyššie sa dostala Plus s Neriadenou strelou, ktorá ako jediná prekročila 5 %, Stroskotanec na Dajto a Smotánka Domy spoločne s Uragánom sa k 5 % výrazne priblížili.

Čítať viac...
Nahor