Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza prekvapí divákov: Búrlivé víno ukončí tento rok predčasne!

Markíza nezopakuje scenár z minulého roka, kedy seriál ukončila v predvianočnom týždni. Nepotiahne ho ani do polovice decembra.

Druhý rok po sebe najsledovanejší seriál na Slovensku, Búrlivé víno, udržuje svoje nadpriemerné čísla, no televízia, zdá sa, pošetrí pár častí denného seriálu a do finále štvrtej série ho dostane skôr, ako diváci očakávajú.

Kým minulý rok sa seriál vybral na sviatky v stredu 18. decembra, ani nie týždeň pred Štedrým dňom, tento rok sa budú musieť diváci s Búrlivým vínom rozlúčiť skôr. Televízia totiž podľa našich informácií plánuje finále 4. série na štvrtok 11. decembra, čiže dva týždne pred Vianocami. Na rozdiel od minulého roka však Markíza finálový týždeň potiahne aspoň do konca bežného týždňa pre seriál.

Líder však neostane bez hlavného programu, podľa našich informácií plánuje na 20:30 v posledný týždeň pred sviatkami presunúť Farmu, ktorú zas potiahne o týždeň dlhšie ako pred rokom. Reality šou tak dostane pre posledné časti série lukratívny čas, ak si udrží dosiaľ dosahované výsledky, bude jasné, že Markíza na nadpriemer bez problémov dosiahne.

Čítať viac...
Nahor