Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Búrlivé víno už padá neúnosne, stratila aj Zoo! Wau predbehla Domu

So superstáristami sa hlboko prepadáva Bez servítky.

Denným seriálom sa opäť nedarí. Zoo a Búrlivé víno sa tento utorok dostali na úroveň, akú večerné seriály dosahovali minulú jeseň. Čoraz viac sa aktuálne prepadáva Búrlivé víno, keď ho v utorok malo sledovať len 6,5 % s hlboko podpriemerným podielom 17,4 %. Stále častejšie sa začína vzďaľovať podielovej 20-tke a stláčať Markízu do výraznejších podpriemerov.

Strácala však aj Zoo, pre ktorú patrili práve utorky medzi najsilnejšie, tentoraz tomu tak nebolo. Seriál značne stratil aj oproti pondelku, keď ho podľa našich informácií sledovalo 7 % divákov s podielom 19,1 %. Divákov brala šou Jednotky Nikto nie je dokonalý, posilnila s podielmi pod 14 a 19 % (12 – 54/12+).

Po neúspechoch Sladkého života sa Joj rozhodla nahradiť celebrity šou v utorky a stredy premiérami Geissenovcov. Na prvý raz si nepomohla, keď nemecká rodina dosiahla podiel 11,5 %. Pod priemer Markízy padla aj značne drahšia šou Vo štvorici po Slovensku, prehupla sa cez 19 %.

Medzi menšími dosiahla úspech Wau, ktorá v prime-time preskočila Domu. Darilo sa už Kostiam, ktoré tesne prekročili 4 %, ešte o niečo vyššie cez túto hranicu šla Vtierka Castle, až pod 6 % vyskočila CSI Miami. Doma bola, naopak, vlažná, Odložený prípad šiel na 3,5 %, NCIS sa dostalo pod 4 %, Láska na druhý pokus uhrala pod 6 a nad 7 %. Plus s Profesionálmi prekročila 7 %, Vysoká hra šla cez 5 %. Dajto s Rýchlo a zbesilo 4 tesne prešlo cez 6 %.

Značne negatívne sa začína situácia vyvíjať pre Markízu v accesse, kde tento týždeň padla s hviezdami poslednej Superstar v Bez servítky. Podielovo mala prekročiť len 14 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja aj bez Habovcov uhrala 23 %. Televízne noviny šli pod 28 %, Noviny sa dostali nad 25 %.

Čítať viac...
Nahor