Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno to tento raz zvládlo! Opäť si pomohlo dlhšou minutážou, posilnila aj Dáma v závoji

Búrlivé víno i do tretice s tromi brejkami, Markíze sa tento režim vypláca.

Dlhšia stopáž a jedna reklamná prestávka naviac pomáha Markíze mierne pozdvihovať výkony Búrlivého vína. Seriálu sa vo štvrtok celkovo darilo viac, keď ho podľa informácií z prostredia televízie sledovalo celkovo  8,3 % divákov s podielom 26 %. Po druhýkrát v tomto týždni tak Búrlivé víno nepadlo do prime-time podpriemeru lídra. Divoké kone si udržali nadpriemernú pozíciu, keď ich sledovalo 7,7 % divákov s podielom 23,7 %. Seriály si vymenili pozíciu celodennej jednotky, v stredu sa najsledovanejším programom dňa stali Divoké kone, vo štvrtok ním bolo práve Búrlivé víno.

Markíze sa o niečo lepšie oproti strede darilo aj s nasledujúcim seriálom Dáma v závoji, ktorá sa podielovo vrátila na hodnoty zo štartu, keď ju sledovalo 5,8 % divákov s podielom 22,5 %. Ide tak o lepší výkon, než dosahovali Rodinné prípady, naďalej ide aj o aktuálny staničný podpriemer lídra. Pod priemer svojej stanice padol aj Kolabs s podielom 15,5 %.

Z menších staníc si najviac ukrojila opäť Plus, ktorej Profesionáli sa blížili k 7 % a nasledujúca snímka Krajina stratených skončila pod 8 %. Film Firewall na Dajto uhral podiel pod 6 %, Mentalista Domy jemne prekročil hranicu 5 %. Zakázaná láska opäť s prvou časťou mdlela, keď sa len tesne prehupla cez štvorku, s druhou časťou sa blížila k 7 %. Kriminálka CSI Miami na Wau podliezla 2 %, Vtierka Castle atakovala 3 %.

Čítať viac...
Nahor