Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Sledovanosť: Búrlivé víno stráca dych ako pred rokom Panelák! Ten, naopak, po čase stúpol

Kým Divoké kone sa po počiatočnom poklese zastabilizovali, Búrlivé víno v ostatných týždňoch čoraz viac klesá.

Výkonnosť Búrlivého vína je každým týždňom pochybnejšia. Po tom, čo sa seriál v tomto roku zahniezdil okolo úrovne 8,5 ratingu, sa táto méta zdá byť v ostatných dňoch pre seriál maximom. Aj v utorok totiž Búrlivé víno padlo, keď podľa našich informácií uhralo podpriemerný rating 7,5 % s podielom 21,8 %.

Takýto výkon pripomína skôr aktuálny vrchol Divokých koní, ktoré našli svoj priemer okolo siedmich ratingov. Blízko tejto hranice boli aj v utorok, keď ich sledovalo 6,8 % divákov s podielom 19,8 %. Už tradične v utorok ovplyvňovala sledovanosť Jednotka s Nikto nie je dokonalý, tento raz sledovalo reláciu cez 4 % divákov s podielom pod 13 % (12 – 54, 16 % v 12+).

Slabý výkon po pol deviatej večer umocnili Rodinné prípady, ktoré sa podielovo nechali s výkonom 19,6 % predbehnúť Panelákom. Ten po v celku dlhej sérii slabých výsledkov po čase narástol a vybojoval nadpriemer s podielom 20,3 %. Oba seriály dosiahli totožný rating 5 %. Joj udržala tesné líderstvo aj s Kosťami v konkurencii Zámeny manželiek.

Medzi menšími stanicami boli silné Plus a Dajto, ktoré už v máji nebude voľne šírené ako ostatné stanice Markízy a Joj. Mužská stanica Markízy dosiahla s komédiou Fízli zo zálohy silný share takmer 8 %, Bojová jednotka na Plus uhrala 6 %. Mentalista Domy atakoval 4 %.

Čítať viac...
Nahor