Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Búrlivé víno štartuje! Pozrite si prvé minúty novej štvrtej série

Na Markízu sa už dnes vracia najsledovanejší seriál Búrlivé víno so svojou štvrtou sériou. Túto sezónu bude seriál zapĺňať slot o 20:30 od pondelka do štvrtka, pričom na jar v cieľovej skupine 12+ pravidelne prekračoval v sledovanosti kľúčovú hranicu 700-tis. divákov a v 12 – 54 sa jeho výkony pohybovali na úrovni 10 – 12 % ratingu s podielom pravidelne cez 30 %.

Televízia pre všetkých fanúšikov Búrlivého vína sprístupnila prvé minúty úvodnej epizódy štvrtej série, v ktorej sa Nina vracia po strate dieťaťa do bežného života, pričom sa dozvedá zdrvujúcu správu.

O prvej časti 4. série Búrlivého vína
Nina sa vrátila z dvojmesačného liečebného pobytu v kúpeľoch. Ich vzťah s Erikom poznačila strata nenarodeného dieťaťa. Erik by jej zniesol modré z neba, no Nina si k Erikovi len pomaly hľadá cestu.

Rita sa stala riaditeľkou nemocnice, ktorú pomenovala po svojom otcovi. Navrhne Michalovi Oláhovi miesto primára neurochirurgie. Michal sa totiž rozhodol zostať vo Vínnom kvôli strýkovi Tiborovi. Dúfa, že sa jedného dňa preberie. Prijať Ritinu ponuku sa však zdráha…

Zachar vrátil vinice malým vinárom. O miestne pozemky má však stále záujem aj André, ktorého si najal mocný človek na vykonávanie jeho zámerov. André vo Vínnom pôsobí zatiaľ v utajení. Ivan sa rozhodol kandidovať za starostu Vínneho a očistiť toto mestečko od korupcie. Podporuje ho v tom najmä Viera, ale aj celá rodina Dolinských a Roznerových. Okrem Ingrid, ktorá sa Ivanovi opäť postará o škandál… 

Čítať viac...
Nahor