Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Búrlivé víno si napravilo po piatku chuť: Vďaka počasiu sa stalo najsledovanejším programom dňa!

V piatok siahol seriál na svoje nové dno, v pondelok si aj vďaka vysokým teplotám mohol vychutnať post jednotky celého dňa.

Najmä vďaka počasiu sa denný seriál Markízy mohol aj v tomto roku potešiť z titulu, ktorý ešte pred rokom získaval oveľa častejšie. Neskorší príchod divákov z terás a prechádzok pred obrazovky, ktorý pociťujú najmä spravodajské relácie, umožnil Búrlivému vínu podľa našich informácií post najsledovanejšieho programu dňa aj s ratingom 8,5 % a podielom 25,1 %. Najmä z pohľadu podielu ide o nadpriemerný výsledok seriálu v tomto roku, ešte minulú jar sa však nemal problém dostávať na úroveň 31 – 32 %. Divoké kone uhrali svoj najštandardnejší podiel ostatných týždňov, keď dosiahli na hodnotu 19,8 % vďaka ratingu 6,7 %.

Markíze sa darilo aj s nasledujúcim Kredencom, ktorý sa opäť dočkal výdatnej propagácie v bulvári a vychutnal si tak ďalší nadpriemerný výsledok s ratingom 7,5 % a podielom takmer 26,9 %. Panelák sa musel uspokojiť s výkonom 16,9 %.

Z menších staníc sa okolo a nad svojím priemerom hýbali prakticky všetky väčšie kanály. Dajto uspelo so snímkou S.W.A.T. – Jednotka rýchleho nasadenia a podielom nad 8 %, Pluske vyšli Profesionáli aj dvojporcia kriminálok CSI s podielmi okolo 6 %. Mentalista na Dome uhral share 4,5 %.

Čítať viac...
Nahor