Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno sa zapĺňa tvárami Paneláku, prichádza ďalšia hlavná tvár zo seriálu Joj!

Napriek podpriemerným výkonom líder seriál neodpisuje, podporí ho novou postavou.

Do Búrlivého vína prichádza ďalšie meno z dlhoročného Panelák. Do súčasnej siedmej série nastupuje Petra Blesáková, ktorú jojkársky seriál objavil v roku 2012, pričom dostala herečka miesto priamo pri jednej z najväčšej hviezd Paneláku Jánovi Koleníkovi.

V Búrlivom víne stvárni postavu Lucie, ktorá pracuje s deťmi v Centre a zároveň sa stará o svoju malú dcéru Natáliu. Na všetko je sama, pretože jej muž ju opustil. V seriáli jej hlavu zamotá hlavná postava Martin Rozner (Juraj Loj), no zároveň sa do nej zamiluje Robo Riečny, ktorého hrá Ľuboš Kostelný. „Som mladá slobodná mamička s osemročnou dcérkou Natálkou, ktorá sa zamiluje do doktora Martina Roznera a snažím si ho získať,“ povedala Blesáková.

Petra Blesáková v Búrlivom víne
petra blesakova

Búrlivé víno v súčasnosti obsadzuje hneď niekoľko hercov, ktorí boli v minulosti tvárami Paneláku. Ešte v roku 2010 sa presťahovala do Záhorskej Bystrice Henrieta Mičkovicová, ktorá prestúpila do Ordinácie v ružovej záhrade, po jej konci jej dala Markíza miesto v Búrlivom víne, kde je dodnes hlavnou postavou. Veľký rozruch spôsobil priamy prestup medzi seriálmi, o ktorý sa postaral Vlado Kobielsky pred poslednou sériou Paneláku.

Vo vínnej ságe zarovno s Panelákom hrali Kristína Turjanová a Zdena Studenková. Z Paneláku bola tiež divákom známa Barbora Švidraňová, ktorá neskôr zakotvila v Markíze. Dlhý čas v Paneláku, a to aj podobne ako Blesáková po boku Jána Koleníka, strávila Ivana Kuxová, ktorá je dnes už tvárou lídra. Na začiatku siedmej série Búrlivého vína do seriálu prišiel Roman Luknár, ktorý však v Paneláku dohral a pred jeseňou 2015 prešiel do markizáckej Kukučky. Z Paneláku bola tiež divákom známa Barbora Švidraňová, ktorá neskôr zakotvila v Markíze.

Foto: Joj, Markíza

Čítať viac...
Nahor