Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno prvý raz predbehlo Zoo, Plus vystrelila so štartom minisérie Akty X!

Zoo podobne ako minulý týždeň aj tento raz v stredu stratila divákov, hlavnú stanicu však doplnila Pluska s návratom kultového seriálu Akty X.

Zoo streda nesvedčí. Nový rodinný seriál Joj aj minulý týždeň práve v tento deň značne stratil divákov, tentoraz v strede týždňa uhral rating 7 % s podielom 19,4 %. Búrlivé víno sa vďaka tomu po prvý raz dostalo nad Zoo, keď ho malo sledovať 7,3 % divákov s podielom 19,7 %. Pre Markízu ide o značný staničný podpriemer.

Joj so Zoo medzitýždenne stratila pol ratingu, no výrazne jej to nahradila Plus. Tá rástla oproti minulej strede o približne dva ratingy, keď odštartovala v celosvetovej premiére ostro sledovanú minisériu Akty X. Prvé dva diely seriálu podľa našich informácií sledovalo až 4,2 a 3,9 % divákov s podielmi 11,1 a 12,2 %. Návratu Akty X sa výrazne darí aj v Amerike, hovorí sa už o možnom pokračovaní výroby nových častí.

Streda bola plná zaujímavých udalostí. Podvečer ukončili svoju druhú sériu v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja Habovci, keď našli aj bratia svojich premožiteľov. Relácia bola značným lídrom s podielom 23,5 %, Markíze stále klesá Bez servítky, uhralo podiel 19 %. Lepší štandard uhrali Televízne noviny, keď sa dostali nad 30 %, Noviny mali naopak slabý deň, keď podliezli 23 %.

Ďalšie menšie stanice sa v stredu večer uskromniť nemuseli, Mentalista tesne prekročil 6 %, Temný rytier na Dajto prekročil až 7 %. Na Dvojke zaujal prvý deň z ME v krasokorčuľovaní, ktoré sa konajú v Bratislave. Večerný krátky program mužov dosiahol podiely 8,4 a až 10,8 % v univerzálnej cieľovke 12+.

Čítať viac...
Nahor