Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno pokračuje, vieme kedy a v akých časoch

Najúspešnejší projekt Markízy v roku 2013, seriál Búrlivé víno, bude pokračovať aj v roku 2014. Markíza seriál pôvodne neplánovala ako denný seriál pre viac sezón, nečakaný úspech však rozhodnutie zmenil. Seriál Búrlivé víno dokázal predstihnúť Panelák a Markíze prinášať nadpriemernú sledovanosť. Seriál patrí k najdrahším projektom Markízy, pri aktuálnej výkonnosti si ho však televízia chce  a potrebuje udržať.

Búrlivé víno diváci tento rok naposledy uvidia už v stredu 18. decembra, potom dostane seriál približne mesačnú prestávku a na obrazovky by sa mal vrátiť 20. januára. Ide zatiaľ o neoficiálne informácie, ktoré zároveň naznačujú, že seriál sa bude aj naďalej vysielať 4x do týždňa o 20.30 hod., zmena nastane vo vysielacích dňoch, bude sa vysielať od pondelka do štvrtka (v stredu tak nahradí Modré z neba).

Konkurenčná JOJ bude svoj denný seriál Panekák vysielať bez prestávky až do konca roka, diváci ho teda uvidia aj počas vianočného týždňa, aj na Silvestra. Potom by mala nasledovať prestávka, tvorcovia pripravujú v seriáli veľké zmeny. Ako dlho nebude JOJ Panelák vysielať sa nám zatiaľ nepodarilo zistiť.

Čítajte aj: Markízu predsa len čakajú v novej sezóne zmeny!

foto: Markiza.sk

Čítať viac...
Nahor