Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno s veľkou novinkou: Vráti sa do mladosti ústredných postáv, to isté chystá aj Joj!

Ťažiskové seriály Markízy a Joj prinesú do denných slovenských seriálov výrazný prvok.

Aj keď retrospektívne zábery či už do bližšej alebo ďalekej minulosti nie sú vo filmoch či seriáloch nič výnimočné, v našich končinách ide najmä pri denných seriáloch o raritu. Najsledovanejšie slovenské televízie sa však púšťajú do nemalej výzvy a budú sa v rámci svojich seriálov vracať v deji do minulosti.

Markíza chystá retrospektívne obrazy od novej piatej série vo svojom najsledovanejšom produkte, Búrlivé víno. Televízia vyhlásila verejný kasting, pričom hľadá 17-ročné verzie Ľuboša Kostelného, Moniky Hilmerovej a taktiež novej tváre seriálu, Vlada Kobielskeho, ktorý sa čoskoro rozlúči s Panelákom. V dennom seriáli Joj zotrvá už len posledné týždne. Mladšieho dvojníka hľadá Markíza aj pre Emila Horvátha ml. a to vo veku medzi 35  – 40 rokov. Televízia hľadá dvojníkov v celku narýchlo, na prihlasovanie sa nemajú uchádzači ani jeden týždeň, keď mailovú schránku casting@markiza.sk pre tento kasting uzatvorí televízia 3. decembra 2014. Záujemcovia môžu posielať na túto adresu svoju fotografiu a kontaktné údaje.

Rovnaký prvok, retrospektívne obrazy, chystá pre svoj ťažiskový projekt 2015 aj Joj. Denný seriál Rok koňa, za ktorým stojí v minulosti tvorkyňa Búrlivého vína, Danica Haláková, chce v mnohom stavať na minulosti postáv. V pozadí deja nového seriálu sa bude ukrývať tajomstvo z minulosti, ktoré má byť zdrojom emócií a hnacím motorom príbehu. Dvojníkov hľadala televízia rovnako pre ústredné postavy seriálu.

Čítať viac...
Nahor