Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno musí preč: Seriál ešte stratil, zaostáva aj za O 10 rokov mladší! Joj prekvapilo Nikto nie je dokonalý

Najvydarenejšia z utorňajšieho večera Markízy bola novinka Čas na svadbu, tá krátko po štarte ale v programe končí.

Búrlivé víno dlho o pol deviatej nevydrží. Markíze nevychádza risk a seriál potvrdzuje, že na hlavné okno v prime-time už z ďaleka výtlak nemá. S druhou časťou poslednej deviatej série Búrlivé víno oproti štartu ešte mierne kleslo, keď ho malo sledovať 4,2 % divákov s podielom 14,6 %. Lepšie si viedlo nasledujúce Dobre vedieť!, ktoré zaznamenalo o minimum lepší rating s podielom 17 %. Najlepší podiel na trhu zaznamenala novinka Čas na svadbu, ktorá sa dostala na 23 %. V programe však expresne končí.

Napriek neúspechu Markízy sa príliš tešiť nemohla ani Joj. Osvedčená zábava Nikto nie je dokonalý uhrala iba priemer, keď mala dosiahnuť jeden z najslabších výkonov na úrovni 5,5 ratingu s podielom takmer 19 %. Jednotka s Milujem Slovensko prekročila 10 a 11 % (12 – 54 / 12+).

Na menších bol najvyššie šláger juniorského EURA vo futbale medzi Portugalskom a Španielskom na Dajto, získal podiely 6 a nad 7 %. Plus s Nebezpečnou rýchlosťou 2 podliezla 6 %, Nekonečná láska na Doma sa hýbala nad 4 a na 6,5 %.

Podvečerné Rodinné prípady sa mali dostať cez 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja len nad 13 %. Televízne noviny sa tak po lepšom nábehu tešili z víťazstva, s náskokom pol ratingu v podieli uhrali okolo 26 %, Noviny zaostali s podielom cez 21 %. Naďalej držia pozornosť celkovo väčšieho publika, vôbec najviac divákov za celý deň však malo Najlepšie počasie. V komerčnej cieľovke bolo na vrchole utorka Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor