Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno konečne pozná svoj osud: Už chystá návrat na obrazovku!

Záhada okolo ôsmej série Búrlivého vína je rozlúštená.

Azda najväčším tajomstvom blížiacej sa jesennej sezóny bola budúcnosť Búrlivého vína. Markíza vo veľkom pripravuje jeho nové časti, avšak od začiatku novej sezóny sa seriál v programe neobjavil. V minulosti bolo pritom zvykom, že denné seriály sa do štruktúr vracali ako prvé.

Aktuálne je už ale osud Búrlivého vína známy. Markíza ho chystá vrátiť do času, kde bežal posledne, a teda do podvečerného slotu na 18:00. Na jar dosahoval seriál v tomto čase skôr priemerné a podpriemerné výkony, vyššie sa dvíhal až pred koncom série.

Búrlivé víno teda bude opäť tvoriť kľúčový nábeh pre Televízne noviny, informáciu potvrdil generálny riaditeľ Markízy Matthias Settele v rozhovore pre Nový čas. Vínna sága tak čoskoro vystrieda Koleso šťastia, ktorému sa darí ako na hojdačke. Pár dní sa drží aj tesne nad priemerom lídra, inokedy padne do hlbších podpriemerov. Na rozdiel od Búrlivého vína však pravidelne poráža jojkársku šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá sa dosiaľ od letného návratu nových častí dostatočne nechytila.

Markíza ďalšiu sériu Búrlivého vína promovala priamo vo vysielaní priamo po ukončení tej predošlej. Ešte na začiatku júna nasadila do vysielania kratší spot, prostredníctvom ktorého ubezpečila divákov, že seriál pokračuje a vráti sa s novými časťami na jeseň.

Búrlivé víno chystá od novej série čiastočný odklon od doterajšieho smerovania, vďaka čomu by chcelo prilákať späť časť divákov. Vrátiť sa má viac k romantike a rodinnému charakteru, rovnako sa späť do popredia dostanú vinice. Pribudnúť má aj komediálna linka. Naopak, opustí dramatické a akčné scény, ktoré boli pre rodinný seriál čoraz charakteristickejšie. Do ságy prichádza viacero nových postáv, tou hlavnou bude Juraj Bača. Má sa stať novým sexsymbolom seriálu, zvlášť po tom, čo ho opúšťa Tomáš Maštalír.

Čítať viac...
Nahor