Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno dosiahlo na svoje dno: Takýto prepadák ešte nikdy nezažilo!

Seriál sa dostal v prime-time na najhoršie čísla v histórii.

Búrlivé víno je od prvej časti poslednej série zrelé na uterák. Pôvodný highlight letnej štruktúry Markízy neuspel od samého začiatku, pričom sa jeho výkony prepadávajú k historickým minimám. V stredu televízia odvysielala pre štvrtkovú zmenu programu hneď dve časti denného seriálu, pričom tá prvá zaznamenala výrazný negatívny rekord. Rating Búrlivého vína mal totiž prepadnúť len na 3,5 % s hlboko podpriemerným podielom iba 11,7 %. Seriál sa takto dostal na úroveň Baby Boomu.

Zatlačila ho najmä Pravá tvár, ktorá však oproti štartu spadla len na priemerný výkon 5,2 % s podielom 17,1 %. Po jej konci Búrlivé víno narástlo, malo tesne prekročiť štyri ratingy s podielom takmer 15 %. Veľký prepadák už v tomto čase zažil aj Panelák, v podieli šiel iba nad 11 %.

Menšie stanice v stredu bodovali. Plus s filmom Labyrint: Útek dosiahla na 8,5 %, Dajto s juniorským futbalom medzi Nemeckom a Dánskom získalo podiely pod a nad 8 %. Nekonečná láska na Doma sa hýbala pod 5 a tesne nad 6 %, nový seriál Vražedné práva na Wau pokračoval podielom 4 %, klasika CSI Las Vegas uhrala share až pod 5 %.

Podvečer si Rodinné prípady pripísali podiel vyše 18 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja iba okolo 11 %. Televízne noviny ale tentoraz nevyužili výhodu pre víťazstvo, v podieli o málo prekročili iba 22 %, Noviny s vyše ratingovým náskokom šli podielovo pod 26 %. Najsledovanejším programom dňa bolo v oboch cieľovkách Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor