Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno ani so silnou linkou neuspelo! Farmár opäť lídrom, zaostala aj premiérová Svokra

Až od štvrtka bude zoznamka Joj čeliť riadnej jesennej konkurencii, s doterajšími dielmi sa jej zatiaľ darí držať popri či nad Markízou.

Búrlivé víno nezvrátilo jarný trend a v úvode šiestej série sa dokonca ešte viac prepadá. Kedysi hit Markízy stráca svoj lesk, keď sa trápi v prime-time podpriemeroch stanice. Seriálu aktuálne nepomohla ani silná linka so svadbou a odchodom Mila Kráľa, keď v utorok podľa našich informácií zaznamenal podiel 23,4 %. Ani Divoké kone nemôžu cválať radosťou, keď mali uhrať share 17,6 %. Ide zatiaľ o úroveň, ktorú minulú jeseň dosahoval Panelák, Búrlivé víno sa medziročne prepadáva o približne šesť až sedem podielových bodov. Šou Nikto nie je dokonalý na Jednotke dosiahla podiely nad 9 % a 11,5 % (12 – 54 / 12+).

S nasledujúcou zoznamkou Farmár hľadá ženu bola Joj opäť lídrom. Šou sa od minulého týždňa zatiaľ darí hrať vyrovnanú partiu s Markízou a dokonca ju aj porážať. S druhým riadnym dielom zoznamka udržala divákov z pondelka a v podieli sa dostala tesne nad 20 %. Až od štvrtka sa však začnú ukazovať reálne výkony Farmára, keď proti nemu nastúpi Farma. Zatiaľ Markíza neúspešne konkuruje premiérovou reality tvorbou. Nová Svokra, ktorá mala výrazne dlhšiu minutáž ako Farmár, ratingovo tesne prehrala, v podieli zaznamenala podiel nad 22 %. Do vedenia sa dostala až po skončení šou Joj, kedy výrazne rástla.

Medzi menšími po ôsmej dominovala Plus, film Fantastická štvorka a Silver Surfer atakoval 7 %. Mentalista na Doma klesol, keď uhral nad 4 %, Dila rástla nad 5 a 9 %. Dajto s Križovatkou smrti 2 siahlo nad štvorku. Wau sa s kriminálkami ustaľuje nad svojím priemerom, CSI Miami tesne prekročila dvojku, CSI Las Vegas dosiahla pod 4 %.

Podvečer si polepšila kuchárska šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá sa opäť dostala nad 20 %. Rodinné prípady tesne prekročili 23 %. Po pondelňajšom páde sa dvihli Noviny s podielom 26 %, Televízne noviny zas o čosi klesli, keď atakovali 32 %. Hlavné správy Markízy si zatiaľ druhý rok po sebe prenášajú letný pokles aj do jesennej sezóny, keď sa nateraz natrvalo vzdiaľujú od 35 %. Najsledovanejším programom utorka sa stali Športové noviny.

Čítať viac...
Nahor