Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno aj Inkognito s nárastom! Ďalšia tesná výhra Novín Joj, ako finišujú Panelák a Chlapi neplačú?

Hlavnému spravodajstvu Joj sa v priebehu necelého týždňa podarilo po druhý raz predbehnúť Televízne noviny, rozdiel bol minimálny. Búrlivé víno môže zaznamenať po dlhom čase celotýždennú víťaznú sériu.

Búrlivé víno si v posledných dňoch napravuje chuť. Vďaka teplému počasiu si pripomína niekdajšie pravidelné umiestnenia na čele celodenného rebríčka, keď tento post získal po tretí raz v tomto týždni. Podľa našich informácií ho na túto pozíciu vyniesol rating 9,1 % s podielom 28,8 %. Podiel seriálu vyskočil vďaka ďalšiemu teplému dňu, keď pri televízoroch trávilo večer opäť menej Slovákov, výrazné boli znovu oslabené spravodajstvá aj predchádzajúce programy. V rámci spravodajstiev si po ostatnom piatku zopakovali víťazstvo Noviny Joj nad TNkami, keď ich malo sledovať 6,6 % divákov s podielom 29,2 %. Televízne noviny mali zaostať o desatinu ratingu s podielom 32,4 %, rozdiel bol približne tri tisícky divákov.

Inkognito po minulotýždňovom páde mierne stúpa, polepšil si aj oproti pondelňajšiemu vydaniu, keď ho malo sledovať 6,4 % divákov s podielom 20,2 %. Vďaka tomuto výkonu aj silnej spravodajskej hodine si Joj mohla udržať nadpriemer v prime-time, rozdiel medzi skupinami Joj Group a Markíza Group v hlavnom vysielacom čase tvorí aktuálne 5 – 6 % v prospech televízie zo Záhorskej Bystrice.

Panelák si ani pred finále nepolepšuje, s predposlednou časťou uhral 16,7 %, stačilo to na staničný priemer. Opačný jav zažívajú Chlapi neplačú, blížili sa k 29 %. Oba seriály zaznamenali podobný rating nad 4,5 %, čo je pre takéto finančne náročné projekty málo. Dáma v závoji drží svoje čísla, skončila nad 23 %, čo je však podpriemer Markízy.

Medzi menšími po ôsmej vládla Plus, Profesionáli prekročili 7 %. Čoskoro sa však žezla chopilo Dajto so snímkou Zóna úniku a podielom 6 %. Aj Doma mala vydarený večer s Mentalistom a podielom pod 6 %, Zakázaná láska s prvou časťou neprekvapila, keď len tesne prekročila 4 %, druhá epizóda už atakovala 8 %. Plus bola s filmom Dokonalý únik na priemerných hodnotách, keď atakovala 5 %. Wauka si v stredu zvýšila sebavedomie, keď kriminálky CSI Miami aj Vtierka Castle uhrali minimálne rating a podielovo sa hýbali medzi 3 – 4 %.

Čítať viac...
Nahor