Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno aj Divoké kone výrazne rástli! Bok po boku uhrali totožný výsledok (štvrtková sledovanosť)

Aj tento štvrtok sa pri obrazovke zišlo viac divákov, tento raz nepribudli len Búrlivému vínu ale aj Divokým koňom.

Podobne ako minulý štvrtok aj tento ovplyvnili výkyvy počasia, vďaka ktorým sa pri televíznych obrazovkách sústredilo viac divákov. Už pred týždňom to pocítilo Búrlivé víno, ktorému razom pribudli diváci a tento týždeň sa situácia zaopakovala. Seriál po tom, čo v utorok padol pod sedem ratingov, vzrástol podľa informácií z prostredia televízie na 8,2 % s podielom 22,9 %. Pre lídra však ide stále o podpriemer stanice. Tento týždeň už vo štvrtok ratingovo narástli aj Divoké kone a to dokonca na výkon, aký si mohli užívať ešte v úvodných týždňoch. Aj ich totiž sledovalo 8,2 % divákov, podiel sa pre ich málo kratšiu stopáž oproti Búrlivému vínu zastavil na 22,8 %. Ich najlepšími výkonmi v ostatnom období sú ratingy okolo 7 – 7,5 %.

S nasledujúcim programom už pod staničný priemer padli obe televízie. Rodinné prípady uhrali svoj štandard, keď zaznamenali podiel 20 %, Kolabs potvrdil, že slabé výkony v minulosti nespôsobovali len športové prenosy, keď dosiahol podiel 14,4 %.

Menšie stanice mali vo štvrtok hody. Odštartovala ich Plus s Profesionálmi a podielom tesne pod 7 %, následne s Horúcimi strelami dosiahla totožný rating ako Dajto s filmom Oko dravca. Podielovo oba filmy uhrali nad 8 %, o desatinu na tom bol lepšie film Dajto. Dome sa tiež darilo, keď Mentalista uhral 6 %, večer vyšiel aj Wau, ktorej kriminálky CSI uhrali podiely pod 3 a tesne nad 4 %.

Čítať viac...
Nahor