Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Búrlivé víno a Farma zabetónovali celý večer! Joj sa trápi, musí zakročiť

Už dnes je zrejmé, že v takomto nastavení Joj do konca sezóny nevydrží.

Trhovej dvojke Joj nástup do novej sezóny nevychádza. Ako sme už informovali, ani priemer stanice nedokázali uhrať ako Vikingovia tak Vtierka Castle, pričom včera neúspech potvrdila aj Talkshow Jana Krausa, ktorú tento raz diváci odmietli s podielom pod 11 %. Podľa našich informácií sa stanici nedarí ani okolo obeda a popoludnia s akvizíciami 18 kolies spravodlivosti, Kosti, Life: Najbohatší policajt či s magazínom Top Star. Na minime k tomu ostáva aj ranný magazín Dobré ráno.

Joj sa tak bude musieť zamyslieť nad zmenou, avšak ešte stále ju čaká štart trojice projektov – dnes Dr. Ema, v piatok český seriál Neviditeľní a v nedeľu najdrahší projekt V siedmom nebi.

V stredu sa oproti utorku dvihli Joj správy a Panelák (nad 18 %), vďaka čomu sa jej podarilo uhrať v prime-time podiel nad 20 %. Markíza však najmä po 21:40 dosahuje až trojnásobok výkonu Joj, keď Farma opäť narástla a získala vysoký podiel okolo 35 %. Búrlivé víno narástlo v podieli aj v ratingu, keď prehupol sa cez 11-tku a získal share 32 %, pričom sa stal aj najsledovanejším programom dňa.

Napriek návrtu seriálu Chlapi neplačú, ktorí s prehľadom ovládajú 30 % trhu, sa Televíznym novinám nedarí vrátiť k 40-tkam. Včera sa ich podiel zastavil tesne nad hranicou 34 %, Veľké Noviny uhrali takmer 26 %. Spravodajstvá delilo od seba približne 40-tis. divákov.

Menšou najsledovanejšou stanicou sa aj včera stala Pluska, k dobrému výkonu jej okrem fungujúceho dňa pomohol aj večerný film Dvaja policajti s podielom nad 6 %. Dajto bolo v tom čase pred Pluskou s filmom Niet úniku a podielom podobne nad 6 %. Domu tradične z večerného programu vzrušila až Feriha, tento raz s podielmi nad 6 a takmer 12 %.

Čítať viac...
Nahor