Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Budúcnosť Divokého Zapadákova je nejasná: Markíze majú chýbať epizódy!

Komediálna novinka sa pripravuje do vysielania, pripravených častí však má mať málo.

Po jesennom Atletiku Cvernofka sa stane Divoký Zapadákov druhým komediálnym seriálom Markízy, ktorým sa pokúsi nadviazať na Hornú Dolnú. Na obrazovky sa dostane už v najbližších týždňoch, no v tejto chvíli nie je jasné, ako dlho na obrazovke zdrží.

Televízia totiž podľa informácií zo Záhorskej Bystrice nemá k dispozícii dostatok častí. Kým napríklad Horná Dolná každú sezónu ponúkal ako náročnejší projekt iba osmičku dielov, Divoký Zapadákov má mať pripravený len polovičný počet epizód. V programe by tak vydržal mesiac. Markíza by sa však mala pokúsiť vyrobiť ďalšiu sadu epizód, s ktorými by sa dostala aspoň na úroveň Hornej Dolnej. Má však na to len niekoľko týždňov.

Markíza sa v súčasnosti potrebuje dostať do presne opačnej situácie, než v akej sa má nachádzať Divoký Zapadákov. Pre odchod z DVB-T skladá čo najsilnejší program už od začiatku roka, čím chce presvedčiť divákov terestriálu na prechod na platené platformy. Epizód niektorých programov tak bude potrebovať viac ako v minulosti, televízie zvyknú naplno rozbaľovať štruktúry až v marci.

Čítať viac...
Nahor