Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bude Sklovská krokom vedľa? Toto o porote X Factoru povedal Pyco!

Po oznámení zloženia poroty speváckej šou X Factor sa rozpútala veľká antikampaň voči účasti Sisy Lelkes Sklovskej v speváckej šou. Napriek tomu, že práve ona bude hlavným lákadlom pre nejedného diváka, jej post porotkyne vyvolal negatívne ohlasy. Dokonca až také, že na ne zareagovala sama televízia na svojom oficiálnom webe, kde jej účasť v porote obhajovala.

Moderátor šou Martin „Pyco“ Rausch, ktorý má odmoderovaných niekoľko sérií Superstar či Česko Slovensko má talent, si zloženie poroty chváli. „Na našej verzii X Factoru mi veľmi imponuje porota, ktorá je po niekoľkých rokoch podobných formátov celkom nová a čerstvá. Som naozaj nadšený z toho, ako fungovala počas kastingov. Čo ma celkom baví, je pseudohodnotenie ľudí, ktorí teoretizujú podľa mien v porote a vlastných predsudkov. Som zvedavý, aké budú prvé reakcie, pretože aj keď si ich po dvoch dieloch začnete škatuľkovať, vzápätí každý porotca prekvapí, vo chvíli, keď to budete najmenej čakať. Tak si to pamätám ja,“ povedal v rozhovore pre Gorilla.cz.

Pre oficiálnu stránku šou sa na margo účasti Sisy Lelkes Sklovskej vyjadril aj konkrétne. „Ota Klempířa úplne milujem. Ten keď otvorí ústa, tak neviem, či je to vlastne kat alebo joker. Ondro je úplne fantastický a Sisa so Celeste… Tie dve generácie a dve ženy tam fungujú. Každá má absolútne svoje miesto. A ten štvorlístok je tak kompaktný, že ja dúfam, že cez strih prejde to, čo ako to prežívam ja tu,“ povedal Pyco.

Aj americká verzia X Factoru priniesla riskantné zloženie poroty. Najmä účasť Britney Spears sprevádzala vlnu nechápavých reakcií, pričom treba uznať, že obavy divákov sa aj naplnili. Priam značkou sa stal speváčkin nešťastný výraz a grimasy, ktoré najviac vystihol dnes už legendárny gif obrázok.

britney spears x factor usa

Čítať viac...
Nahor