Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bude JOJ vysielať dve silvestrovské show?

Podľa prvých informácií plánuje JOJ nasadiť 31.12 .2013 hneď dve silvestrovské show – jednu pred polnocou a druhú po polnoci. Doteraz stanica žiadne veľké silvestrovské estrády nevyrábala, bolo to skôr doménou konkurenčnej Markízy alebo verejnoprávnej RTVS. Včera sme sa dozvedeli o spoločnom projekte RTVS a ČT, ktoré budú na Silvestra vysielať spoločnú veľkú hudobno – zábavnú show a sľubujú najväčšie hviezdy. Markíza zatiaľ o silvestrovkej show mlčí, JOJ avizuje dve. Podľa našich informácií je však zatiaľ istá iba jedna z nich, ktorá sa však primárne vyrába pre najmladšiu stanicu skupiny JOJ Group – pre Senzi. Získali sme najnovšie informácie.

Show sa bude vyrábať 25. novembra v Dome kultúry v Trnave. Stanica Senzi láka potencionálnych divákov na nakrúcanie:

„Už dlho nebol v žiadnej televízii poctivý Silvestrovský program, preto Vás pozývame na televízne natáčanie silvestrovského  show programu  plného pesničiek, vtipov, mágie, tanca, hovoreného slova a prekvapenia SENZI-SILVESTER 2013 je zábava, pri ktorej nemôžete chybáť. Celým natáčaním tohto jedinečného zábavného show vás bude sprevádzať známa a obľúbená spevácka dvojica: OTTO WEITER a ANDREA FISCHER. V réžii tejto dvojice vás budú zabávať hviezdy a umelci z niekoľkých krajín. Veľa známych a populárnych slovenských, ale aj zahraničných umelcov.“

V programe Senzi Silvester by sa mali objaviť napríklad Robo Kazík, Eva Máziková, Štefan Hruštinec , Marine Brothers, Helena Vrtichová  Jadranka, Tropicana+ Vitáloš, Kmeťoband, Peter Šesták –mágia, 5 Angels –London, Freddie Mercury-Queenie CZ, Peter Vašek , Monika Agrebi – CZ, Duo Aratron Aspis – electric show, skupina AC+ a ďalší.  Nejde teda o žiadne Á-čkové mená, ako avizuje verejnoprávny česko – slovenský projekt, pre malú stanicu zameranú na ľudovú zábavu to však zrejme stačí. Silvestrovskú show by mala vysielať stanica Senzi, podľa predbežných plánov sa však zrejme objaví aj vo vysielaní hlavnej stanice JOJ.

Čítať viac...
Nahor