Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bučkovci sa postarali o novú perlu internetu! Nadpriemer však zopakovať nedokázali

Druhá epizóda tretej série Bučkovcov s poklesom, reality šou však drží lepšie výkony po Paneláku.

Známa rodina zo Sihly aj druhý týždeň po návrate na obrazovky udržuje pre Joj uspokojivé čísla. Podľa našich informácií dosiahla relácia rating 4,6 % s podielom 16,4 %, druhá časť oproti štartu tretej série stratila šesť desatín ratingu a približne 1,5 % podielu. Joj opäť potiahla Bučkovcov o čosi dlhšie ako Markíza Farmu, tá tento týždeň silu konkurencie nepocítila s ratingom 8,9 % a podielom 31,9 %.

Aj keď si Bučkovci nepripísali druhý nadpriemerný výsledok v sezóne, divákov aspoň potešili ďalšou perlou, ktorá sa už šíri medzi ich fanúšikmi. Najstarší syn Bučkovcov, Jano, sa pri snahe popísať plodné dni ženy mierne preriekol a namiesto ovulácie ponúkol vlastnú verziu: „Žeby mala evuláciu alebo ako sa tomu rozpráva?“

Najsledovanejším programom štvrtka sa stalo Búrlivé víno. Ratingom atakoval jedenástku, v podieli skončil pod tridsiatkou. Panelák sa v ratingu blížil ku klasickej sedmičke, v podieli tesne prekročil 18 %.

Z menších staníc sa dvihlo Dajto, ktorého snímka Cudzinec dosiahla rating pod 3 % podiel 8 %. Ratingovo najsilnejší program však odvysielala tento raz Plus, ktorá bola celodenne jednotkou medzi menšími stanicami. Radosť jej urobili najmä Profesionáli, ktorých sledovali 3 % divákov pri podieli nad 8 %, kriminálky CSI sa hýbali nad 6 a 5 %. Feriha vysoký výsledok zo stredy zopakovať nedokázala, s prvou časťou podľa našich informácií podliezla rating 3 %, s druhou už bola bližšie dvoch percent. V podieli to však stále stačilo na vysoké hodnoty okolo 9 a 12 %.

Čítať viac...
Nahor