Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

BTLka so zastúpením na prvom The International Festival of Events and Live Communication

BTL komunikačná asociácia (BTLka) sa pri slávnostnom odovzdávaní cien European Best Event Awards (EuBEA) neocitne iba vďaka tomu, že dve jej členské agentúry – Creative Pro a Monarch – sú v shortliste, ale aj vďaka tomu, že je partnerskou asociáciou festivalu. Navyše má zastúpenie medzi rečníkmi konferencie.

Už v priebehu dnešného dňa sa dozvieme víťazov prestížnych ocenení European Best Event Awards. V shortliste sa nachádzajú aj dve slovenské agentúry, členské agentúry BTL komunikačnej asociácie. Creative Pro v kategórii Roadshow s projektom Office 2 Go pre klienta Microsoft Slovakia a v kategórii Sustainable event s projektom Gives Back Wings realizovaným pre klienta RWE IT. Druhou shortlistovanou agentúrou je Monarch, ktorá súťaží v kategórii Teambuilding s projektom Orange Village Camp Pribylina usporiadaným pre klienta Orange Slovensko.

Na dnešnom programe prvého európskeho event a live comm festivalu je okrem vyvrcholenia v podobe vyhlásenia a odovzdania ocenení aj pokračovanie druhého dňa konferencie. Jedným z rečníkov bude aj bývalý predseda BTL komunikačnej asociácie, Štefan Kozák. BTLka bude v jeho osobe zastúpená pri okrúhlom stole pan-európskej debaty zameranej na otázky porozumenia lokálnych odlišností a ich prekonávania.

Pri okrúhlom stole diskusie budú prítomní Milo Vergucht (CEO, 27Name), Barbara Jamison (Head of Business Development Europe, London and Partners), Štefan Kozák (BTL komunikačná asociácia) a Maarten Schram (Managing Director, Independent Dutch Event Association).

V španielskej Seville sa aktuálne nachádzajú traja predstavitelia BTLka, Andrea Skočeková, jej aktuálna predsedníčka a managing director agentúry Brand Advertising; Štefan Kozák, bývalý predseda BTLka a managing director shortlistovanej agentúry Creative Pro a Peter Princ, managing director shortlistovanej agentúry Monarch.

Čítať viac...
Nahor