Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

BTLka prichádza s medzinárodnou konferenciou o event marketingu

1. ročník LIVE! Conference sa uskutoční už 25. februára 2015. Organizátormi konferencie zameranej na event marketing a live comm sú členské agentúry BTL komunikačnej asociácie. Už 1. ročník prichádza so speakrami svetového formátu.

BTL komunikačná asociácia pripravuje prvý ročník medzinárodnej konferencie zameranej na event marketing a live comm, LIVE! Conference 2015. Konferencia, organizátormi ktorej sú top eventové agentúry Slovenska, bude nevšedným zážitkom plným nielen zaujímavých prístupov a technológií, ale aj medzinárodne uznávaných speakrov s bohatými skúsenosťami.

Speakri sa zamerajú na tému vyhodnocovania efektivity a hodnoty eventov v marketingovej komunikácii. Budú nimi Jens Oliver Mayer, managing director spoločnosti JACK MORTON Worldwide, Colja M. Dams, managing partner VOK DAMS, Elling Hamso, managing partner Event ROI Institute a Norbert Pýcha, konateľ spoločnosti EVENT ARENA CZ. Vystúpenie zahraničných odborníkov doplní prezentácia úspešného slovenského start-upu Sli.do, víťaza súťaže Event technology Award 2013, v podaní zakladateľa a CEO Sli.do, Petra Komorníka. Na záver konferencie je pripravená panelová diskusia so všetkými speakrami a zástupcom BTLka na tému “Európsky eventový trh sa porovnáva a inšpiruje. Aký je?”

Premiérový ročník konferencie sa uskutoční 25. 2. 2015 v rámci 3. ročníka eventového veľtrhu EventEXPO, ktorý sa realizuje pod záštitou BTLka, v Refinery Gallery v Bratislave. Účastníci konferencie budú mať voľný vstup na eventový veľtrh EventEXPO. Počet miest na konferenciu je obmedzený, vstupenky sú už v predaji. Viac informácií sa dozviete na www.liveconference.sk.

Čítať viac...
Nahor