Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

BTLka participuje na vzniku prvého európskeho eventového festivalu

Už od roku 2006 organizuje ADC GROUP súťaž EuBEA (European Best Event Awards), v ktorej sú oceňované najkreatívnejšie alebo exekutívne najlepšie prevedené európske eventy. Za 8 rokov existencie sa v porote súťaže vystriedalo 180 členov, zapojilo sa 25 európskych krajín, bolo prihlásených 941 eventov a udelených 193 ocenení.

Aktuálnou a obrovskou víziou ADC GROUP je zrealizovať prvý európsky eventový festival The International Festival of Events and Live Communication, ktorý by sa mal uskutočňovať každoročne, bude trvať dva až tri dni, pričom vyhlásenie ocenení EuBEA bude jeho vyvrcholením.

V priebehu dnešného dňa sa realizuje zasadnutie 11 členov Advisory Board prizvaných zo strany EuBEA v Miláne, ktorí participujú na príprave a najmä stanovení kategórií, pravidiel a celkovom fungovaní tohto festivalu. Slovensko a Českú republiku v Advisory Board zastupuje Štefan Kozák, predseda BTL komunikačnej asociácie.

“Veľmi sa z tejto aktivity teším a som nesmierne rád, že vďaka BTL komunikačnej asociácii môžem byť toho súčasťou,” povedal Štefan Kozák, “Verím, že spolu s ostatnými odborníkmi sa nám podarí vyprofilovať čo najvhodnejšiu formu festivalu, ktorá bude dokonale reprezentovať festival realizovaný profesionálmi z európskeho eventového trhu.”

btl

Čítať viac...
Nahor