Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

BTLka opäť so zastúpením na Global Event.ru Forum

V septembri 2014 sa BTL komunikačná asociácia v zastúpení jej ex-predsedu Štefana Kozáka prvýkrát ocitla na Global Event.ru Forum v ruskej Moskve. V apríli 2015 tam v totožnej osobe speakra bude mať zastúpenie opäť!

Bývalý predseda BTL komunikačnej asociácie sa po pár mesiacoch opäť nachádza v Moskve, kde sa stane súčasťou Global Event.ru Forum. Medzinárodná konferencia týkajúca sa event a live marketingovej komunikácie zohráva dôležitú rolu profesionálneho eventového života v oblasti inšpirácie, kreativity a v neposlednom rade nadväzovania medzinárodných kontaktov. Uskutoční sa v dňoch 9. – 11. 4. 2015.

Reprezentantom Slovenska a BTL komunikačnej asociácie bude opäť jej bývalý predseda, Štefan Kozák. Jeho prednáška je na programe v piatok a týka sa tematiky kreativity v oblasti nízkorozpočtových eventov. Okrem samotnej prednášky bude Štefan Kozák zapojený aj do časti, v ktorej budú prítomným prezentované case studies víťazných projektov European Best Event Awards, kde sa agentúra Štefana Kozáka, Creative Pro, už niekoľko rokov po sebe umiestnila medzi víťazmi.

“Veľmi sa teším, že sa po dlhšej dobe stretnem s kolegami z brandže, tieto stretnutia sú pre mňa vždy veľmi príjemné a motivujúce,” povedal Štefan Kozák krátko pred odletom do Moskvy. Okrem iného je zaujímavé aj to, že medzi ostatnými bude jedným zo speakrov aj Colja M. Dams, ktorý bol vo februári speakrom prvej slovenskej eventovej konferencie organizovanej BTL komunikačnou asosiáciou, LIVE Conference 2015.

“Teším sa, že Števo Kozák nás opäť ide reprezentovať na medzinárodnú pôdu,” povedala predsednčka BTL komunikačnej asociácie Andrea Skočeková, “Okrem iného to prospeje aj vzťahom s ďalšími svetovými profesionálmi, ktorých možno v budúcnosti prinesieme prednášať priamo na Slovensko.”

 

Čítať viac...
Nahor